آخرین مطالب

اقامت استونی

اقامت اروپا
اخذ اقامت اروپا در حداقل زمان و هزینه
با همکاری وکلا و کارشناسان زبده و دارای سالها تجربه و تخصص
تلفن : 22875443-021 همراه : 9210201-0930
وب سایت : www.اقامت-اروپا.com
پست الکترونیک : info@اقامت-اروپا.com

اقامت استونی از طریق ثبت شرکت

یکی از ساده ترین راه های اخذ اقامت استونی ( اخذ اقامت اروپا ) اقدام برای ثبت شرکت در استونی ( ثبت شرکت در اروپا ) و اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در استونی میباشد و شما خواهید توانست  ویزا اقامت ثبت شرکت اروپا را از کشور اروپایی شنگن استونی به دست آورید  . اقامت ثبت شرکت استونی برای افرادی که شرکتی جدید در استونی ثبت کنند و یا شرکتی در استونی را خریداری نمایند امکان پذیر میباشد و شما میتوانید از این طریق به استونی مهاجرت نمایید ( مهاجرت به اروپا )  در صورتی که اقامت استونی را از طریق ثبت شرکت یا اقامت اروپا را از طریق ثبت شرکت داشته باشید شما نیازی به دریافت ویزا شنگن برای سفر به کشور اروپایی شنگن نخواهید داشت .و میتوانید به این طریق به اروپا مهاجرت نمایید  افرادی که تمایل داشته باشند میتوانند از طریق ثبت شرکت در کشور استونی اقامت کشور استونی را به دست بیاورند .

مدت پروسه اخذ اقامت از راه ثبت شرکت در کشور استونی ۴ ماه میباشد .

بر طبق قوانین استونی در صورتی که شما ۵ سال در استونی اقامت قانونی داشته باشید میتوانید برای اقامت دائم استونی ( اقامت دائم اروپایی شنگن ) درخواست دهید . همچنین میتوانید پس از اخذ اقامت دائم استونی ( اقامت دائم اروپا ) برای اخذ پاسپورت استونیی ( شهورندی استونیشهروندی اروپا ) اقدام نمایید و پاسپورت اروپایی دریافت نمایید . 

کلیه عملیات ثبت شرکت در استونی ، اخذ اقامت استونی ، اخذ اقامت دائم استونی ، اخذ ویزا کار استونی ، ویزا شنگن از طریق استونی تحت نظر وکیل رسمی در کشور استونی انجام میگردد .

اقامت استونیمزایای اخذ اقامت استونی ( اقامت اروپا اقامت شنگن )

آزادانه و بدون نیاز به دریافت ویزا میتوانید به کشورهای اروپایی عضو پیمان شنگن سفر کنید

اگر روشی به جز خرید ملک را انتخاب کنید هیچ اجباری در خرید ملک نخواهید داشت

نیازی به دانستن زبان و یا مدرک زبان ندارید

محدودیت های سنی برای کسب اقامت مطرح نیست

میتوانید به راحتی در بانکهای اروپایی و سراسر دنیا حساب باز کنید

با داشتن اقامت اروپا از مشکلات تحریم برای همیشه راحت خواهید شد

بدون هر گونه اجبار در پرداخت مالیات اجباری

میتوانید از مزایای تحصیلات رایگان در سطح اتحادیه اروپا بهره مند گردید

استفاده از امکانات درمانی و رفاهی در اتحادیه اروپا

زندگی در یک کشور امن دنیا و دارای ثبات اقتصادی و سیاسی

در عرض چند سال میتوانید پاسپورت دوم بگیرید

با دریافت اقامت کشور اروپایی شما خواهید توانست بدون نیاز به ویزا به بسیاری کشورهای اروپایی سفر کنید بیشتر کشورها این امکان را فراهم مینمایند که شما بتوانید به بیش از ۱۴۵ کشور در سراسر جهان بدون نیاز به ویزا و اخذ روادید سفر کنید

با دریافت اقامت اروپا از یکی از کشورهای اروپایی خواهید توانست در کل کشورهای اتحادیه اروپا به سفر کار تحصیل و زندگی بپردازید

با دریافت اقامت اروپا خوااهید توانست تا در کشورهای مختلف اروپایی نسبت به خرید ملک و اجاره املاک اقدام نمایید

با دریافت اقامت اروپا شما میتوانید برای املاک خریداری شده وام با بهره پایین و اقساط ۲۰ تا ۲۵ ساله برخوردار شوید

دفاتر طرف قرارداد ما در کشورهای اروپایی به شما این امکان را میدهند تا بدون اجاره یا خرید جا از فضای دفتری شامل تلفن فکس و آدرس اختصاصی استفاده کنید

حتی از کشور ایران خواهید توانست شرکت و حساب بانکی خود را از طریق اینترنت مدیریت نمایید

برای دریافت راهنمای اقامت اروپا  ( اقامت استونی ) و مهاجرت به اروپا ( مهاجرت به استونی ) اینجا کلیک کنید

برای اطلاع از روشهای مهاجرت به اروپا  ( مهاجرت به استونی و اخذ اقامت اروپا  ( اخذ اقامت استونی ) میتوانید اینجا کلیک کنید

برای تکمیل فرم ارزیابی اقامت اروپا از طریق اخذ اقامت استونی ( مهاجرت به استونی ) اینجا کلیک کنید

برای مشاوره مهاجرت به اروپا ( مهاجرت به اروپا ) و اخذ اقامت استونی ( اخذ اقامت اروپا ) اینجا کلیک کنید

مهاجرت به استونی و اقامت استونی از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به استونی و اقامت استونی از طریق ثبت شرکت

از آنجا که مهاجرت به اروپا و اقامت اروپا یک مسئله اساسی و یک تصمیم مهم در زندگی هر اسنانی میباشد سعی شده است در این قسمت برای متقاضیان اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا از طریق کشور استونی ( اخذ اقامت استونی و مهاجرت به استونی ) ابتدا توضیحات اولیه در خصوص کشور استونی داده شود تا با شناخت بیشتری نسبت به اخذ اقامت کشور استونی اقدام نمایند

 

اقامت استونی

 

جمهوری استونی

Eesti Vabariik
استونی
پرچم  

سرود ملی: سرزمین پدری‌ام، خوشحالی و لذت من

US Navy band - National anthem of Estonia.ogg

 

 

 

 

 

 

 

 

پایتخت
(و بزرگترین شهر)
تالین
شرقی′۴۵°۲۴ شمالی′۲۵°۵۹
زبان(های) رسمی زبان استونیایی
نوع حکومت جمهوری
نام حاکمان
• رئیس جمهور
• نخست‌وزیر
توماس هندریک ایوس
آندروس آنسیپ
موارد منجر به تشکیل
از شوروی
۲۰ اوت ۱۹۹۱
مساحت
مساحت ۴۵٬۲۲۷کیلومتر مربع (۱۳۲ام)
‌آب‌ها (%) ۴٫۴۵
جمعیت
سرشماری ۱٬۳۴۰٬۶۰۰
(۱۵۱ام)
تراکم جمعیت ۲۹‎/km۲‏ (۱۷۳ام)
تولید ناخالص داخلی (تخمین ۲۰۰۸)
مجموع ۲۷.۸۱۳ بیلیون دلار (۱۰۳ام)
سرانه ۲۰۷۵۳ دلار (نامعلوم)
شاخص توسعه انسانی (۲۰۰۶) ۰.۸۷۱ (بالا) (۴۲ام)
واحد پول یورو (EUR)
منطقه زمانی EET (ساعت جهانی+۲)
تابستانی (DST) DST (ساعت جهانی)
دامنه اینترنتی .ee
پیش‌شماره تلفنی +۳۷۲

 

جمهوری استونی (به استونیایی: Eesti) کشوری در منطقه بالتیک در شمال اروپا است. این کشور از غرب به دریای بالتیک و از شمال به خلیج فنلاند می‌رسد و مرز شرقی آن با روسیه و مرز جنوبی آن با لتونی مشترک است. استونی ۴۵,۲۲۷ کیلومتر مربع (۱۷۴۶۲ مایل‌مربع) وسعت دارد. پایتخت آن تالین است. استونیایی‌ها از مردم فنلاندی هستند و تنها زبان رسمی این کشور استونیایی بسیار به زبان فنلاندی نزدیک است.

 

 

تاریخ

زمانی که کمونیستها قدرت را در روسیه به دست گرفتند (۱۹۱۷) استونی جدا شد ولی اشغال آلمانی‌ها و دو جمله از سوی روسیه استقلال را تا ۱۹۱۹ به تعویق انداخت. در ۱۹۳۴ دیکتاتوری جایگزین دموکراسی ضعیف استونی گردید. پیمان عدم تعرض (۱۹۳۹) بین هیتلر و استالین استونی را به شوروی واگذاشت. در ۱۹۴۰ شوروی این جمهوری را تسخیر و ضمیمه خاک خود کرد. از ۱۹۴۱ تا ۱۹۴۴ استونی تحت اشغال آلمان نازی بود. زمانی که سلطه شوروی مجدداُ تحمیل گشت (۱۹۴۵)، مهاجرت وسیع روسها جایگزین ۱۲۰,۰۰۰ استونیایی شد که کشته و یا به سیبری تبعید شده بودند. در ۱۹۸۸ اصلاحات در شوروی به استونیایی‌های ملیگرا این فرصت را داد تا آشکارا فعالیت کنند. ملی گرایان در پارلمان این جمهوری به اکثریت دست یافتند و خودمختاری بیشتری کسب کردند و به دنبال کودتای نافرجام کمونیستهای تندرو در مسکو (اوت ۱۹۹۱) استونی را از اتحاد شوروی خارج کردند. در سپتامبر ۱۹۹۱ شوروی استقلال استونی را به رسمیت شناخت.

 

سیاست

مجمع ۱۰۶ نفره و رئیس جمهور با رأی تمامی افراد بالغ برای چهار سال انتخاب می‌شود. رئیس جمهور، نخست وزیر و شورای وزیرانی را انتصاب می‌کند که به مجمع پاسخگو هستند.
احزاب عمده سیاسی عمده عبارت‌اند از:

  • جبهه خلق سوسیال دموکرات
  • حزب لیبرال دموکرات
  • حزب کمونیست.

 

اقتصاد

خاک استونی، قابلیت کشت مناسبی نداشته، و دامداری آن نیز، فقط جوابگوی ۲۰ درصد نیاز کشور است. در سالیان اخیر، منابع محدودی از نفت و فسفریت در این کشور یافت شده است.
صنایع عمده این کشور عبارت‌انداز:

 

  • صنایع چوب
  • نساجی
  • صنایع مهندسی
  • فرآوری غذایی

 

گاز برای استفاده گرمایشی و صنعتی از شیست قیردار استخراج می‌شود. محصول عمده بخش مهم کشاورزی و دامپروری لبنیات است. مشکلات بزرگ اقتصادی نتیجه وابستگی شدید استونی به تجارت با روسیه بوده است. اقتصاد کشور هنوز در حد وسیعی در اختیار دولت است، ولی در زمینه خصوصی سازی اندکی پیشرفت حاصل شده است.

تقسیمات کشوری

استونی به ۱۵ شهرستان تقسیم می‌شود که ناحیه‌های مدیریتی کشور هستند. هر شهرستان به شهرداری‌های کوچکتر تقسیم می‌شود که کوچکترین تقسیم‌بندی در استونی نیز می‌باشد.

جغرافیا

En-map.png

 

 

 

 

 

 

 

جمعیت آن ۱,۳۵۶,۰۰۰ تن است. پایتخت آن تالین می باشد. ۲۲ درصد آن را جنگل پوشانیده است واز چوب آن برای کاغذ وکبریت سازی استفاده می‌شود.
استونی کوچک‌ترین و شمالی‌ترین کشور منطقه بالتیک بوده و از تعداد زیادی جزیره در ساحل جنوبی خلیج فنلاند تشکیل شده است.در این کشور، دریاچه‌های فراوان و جنگلهای متراکم زیادی، به چشم می‌خورد. استونی، از نظر منابع طبیعی فقیر می‌باشد.استونی متشکل است از سرزمینی کم ارتفاع، که در جنوب شرق ۳۱۸ متر ارتفاع می‌یابد، و دو جزیره اصلی.

آب و هوا:

ویژگی آب و هوای معتدل و مرطوب این کشور تابستانهای ملایم و زمستانهای سرد است.